طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

درصددیم یک برنامه وبلاگی تنظیم کنیم .نه مسابقه است نه مصاحبه است نه بازی وبلاگی است. راستش نمی دانیم به چه چیز تشبیهش کنیم. حتی شبیه صندلی داغ هم نیست.

 روال برنامه این گونه است که یک سری حالات و موقعیت ها که البته کمی اضطراب آور است را به سه تا از دوستان به صورت خصوصی اعلام میدارم. البته این سه دوست عزیز هم نامشان تا جواب دادن مستتر است پس لطفا سرچ نکنید همدیگر را بیابید.

این سه دوست عزیز اگر این موقعیت برایشان اتفاق افتاده آن عکس العملی که انجام داده اند را بیان کنند . و اگر نیافتاده خود را در ان حالت فرض کرده و بگویند که در آن لحظه چکار میکردند. و اگر کمی چاشنی طنز هم همراهش باشد که خوب بدک نیست. البته برای تلطیف فضای برنامه این سوالات کمی طنز آمیز مطرح شده. شاید هم کمی بی ادبی. دوستان جوابشان را به صورت خصوصی برای من بگذارند و من آخر هفته سوالات را به همراه جواب آن سه دوست عزیز مطرح می کنم.

هدف این برنامه :کشف و خودشناسی در موقعیت های اضطراب انگیز و گاهی شرم آور. آمادگی برای این موقعیت ها. و کمی هم البته روانشناسی شخصیت دوستان هم میباشد. دوستان طنز بکار می برید خوب است اما لطفا در راستای همان عکس العملی باشد که به ذهنتان می رسد. یعنی جان خودتان راستش را بگویید. و همه هم لطفا با جنبه باشید و دعوتتان نمودیم نه نیارید. با تشکر.

[ ۱۳۸٩/۸/٢۸ ] [ ٤:٤٥ ‎ب.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب