طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

مرد شماره ١: حالا مهرش چقد بود؟

مرد ٢: ٩٠٠ سکه.

مرد١: چرا مهرشو دادی؟(در حال دندان قروچه کردن)

مرد٢: می خواستم حسن نیتم رو بهش نشون بدم

مرد١: بچه هم دارید؟

مرد ٢: بله یک پسر حضانت اون رو هم دادم به همسرم.

مرد١: (بر آشفته) چرا این کارو کردی؟

مرد٢: گفتم که می خواستم همه جوره بهش ثابت کنم دوستش دارم. چرا؟ نباید این کارو می کردم؟

مرد١: نه نباید این کارو می کردی. شاید این جوری به خاطر بچه اش کوتاه می اومد.

مرد٢: نمی دونستم. فکر می کردم این جوری می فهمه که چقدر دوستش دارم.

این لحظاتی است از سریال همیشه آبکی و به اصطلاح فرهنگ ساز تلویزیون داخلی.

و ما نیز یک ربعی فک پایینی امان به زانوانمان چسبیده بود و در حالت بهت و تعجب چنان علامات سوال درشتی از گوش هایمان فوران می زد که کم مانده بود پرده صماخ گوش هایمان پاره شود.

کم کم که به خودمان آمدیم سعی در دلداری دادن به خودمان نمو دیم که نه شما آن موقع گوش هایت آلبالو گیلاس می چیده خوب نفهمیدی . ولی دیدم نخیر سریال به همان منوال فرهنگ سازانه اش بدون هیچ خستگی همچنان در تکاپوی اعتلای فرهنگ فخیم طلاق در کشورمان است.

بابا به پیر به پیغمبر به هممه مقدساتی که بهشان اعتقاد دارید و ندارید این راهش نیست. آخر یکی نیست به این عزیزان دل برادر بگوید زنی که در زندگی خون به حلقش رسیده باشد و بدبختی اش تمام و کمال توان او را ربوده باشد دیگر نمی تواند زندگی پوچ و واهی را تحمل کند. حالا هی بیا مهریه نده. هی بیا بچه اش را بگیر و ببند و هفت سوراخ قایم کن که از ندیدنش دق کند. هی بیا در خانه حبسش کن و سیم تلفن را از بیرون قطع کن و موبایلش را دستکاری کن نتواند با کسی تماس بگیرد.

هی بیا ببندش به تخت. هی بیا راه و بیراه در گوشش بگو دوستت دارم. اگه می زنم تو گوشت دوستت دارم. اگه نمی ذارم بری دوستت دارم اگه می خوام الان بکشمت دوستت دارم.

برادر من برو مشکل را پیدا کن اینقدر صورت مسئله رو پاک نکن. اینقدر نگو من که مشکلی ندارم زنیکه خل شده.

جالب این جاست که فرهنگ مزبله کشور گل بلبلمان نیز هی روی این کثافت ها ماله می کشد. هی می آید و از این سریال های مکش مرگ ما می سازد که آهایی زنیکه هرزه چشم سفید دهن دریده چه مرگته برو سر زندگیت. به تو چه که معتاده دلش می خواد. به تو چه که پول نداره نمی خواد کار کنه. دلش می خواد گ... باشه. به تو چه که دلش می خواد دروغ بگه . به تو چه که دلش می خواد س... سه نفره داشته باشه. به تو چه که دلش می خواد ۴ تا زن رو یه هو با هم قورت بده برای دسر هم ده بیستایی صیغه نوش جان کنه. به تو چه که دلش می خواد بزنتت. اصلا تو برای کتک خوردن زیر دست و پای مرد هایی. اصلا این حق هر مردیه که زنش رو بزنه و مرد نیست مردی که نزنه.(خدایی چند بار این جمله رو شنیده باشم تو همین تلویزیون خوبه؟) اصلا کی به تو گفته مهر مادری داری. برو کشکت رو بساب. زمین رو به آسمون بتابی بچه ای که این همه زجر کشیدی برای مرده و تو هیچ کاره ای. مرد این همه زحمت کشیده و تو رو بچه دار کرده . اصلا تو حق نداری از ٩ ماه بدبختی و زجر . از درد زایمان و ... حرف بزنی. درد زایمان چیه مردا روزی هزار بار میمیرن و زنده می شن از دست تو از درد زایمان بدتر. مرد حق داره نزاره بری بیرون. دوست داره آفتابم تو رو نبینه آخه بنده خدا دوستت داره. اصلا تو هیچی. وجود خارجی نداری. انگی برای اجتماع. تو آفریده شدی فقط برای زیر پای مردان بودن. برای پختن و سابیدن و کهنه بچه های مردان رو شستن.

خلاصه کنم که اگه بخوام بگم زیاده. دوستان جنس ذکور این وبلاگ به خودشون نگیرند این ها همه فرهنگ سازی هایی بود که جامعه ما سخت در تلاشه تا به اثبات برسونه و در ذهن کودکانمان نهادینه کنه تا پسر بچه ٨ ساله به خودش اجازه بده به مامانش توهین کنه و لقب های مشتق هرزه و این چیز ها رو بده. بعد هم بگه لازم نکرده بری بیرون.

خواهشا اعتراض هم نکنید. چون در پست بعدی علیه زنان خواهیم نوشت تا حق و عدالت رعایت گردد.

یادآوری: باز هم تذکر می شود این ها فرهنگ سازی های غلطی بود که می بینیم. لزومی ندارد همه را خشک و تر بسوزانیم هستند مردان با غیرت و با احساس و فهمیده که وجودشان گوهری است گران بها که به دست هر زنی بیافتند به واقع نا بخرد است اگر از دستش بدهد.

 

[ ۱۳۸٩/٤/۱٧ ] [ ۱۱:٠۱ ‎ب.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب