طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

حوصله امان بس بسیار بسیار بسیار سر رفته است بوی سوخته های سر رفتگی اش دیگر در آمده . یکی آن گاز را پاک کند مردیم بابا.

داشتیم از زور بی حوصلگی کلانتر را میدیدیم. واقعا پولداری هم عالمی دارد ها. بشینی در ماشین آخرین مدلت شاید هم یکی مانده به آخرین مدل! و هی در خیابان ها بگازی و به این ماشین های صد مدل پایین تر از خودت دهن کجی کنی و اصلا آدم حسابشان نکنی و انگار کنی که جناب مستدام ازدماغ فیل افتاده اید و هنوز رنگ سبزتان تازه تازه است و هیچ کس حق ندارد بالا تر از ابرویتان را بنگرد.!!!!!!!

این شهابه تو این فیلم که بعد از مجری گری جزرو مد و سوتی های فراوانش دیگر بنده خدا آب شد و فرو رفت در لاک خود سازی خویش انگار افسردگی اش از ناکامی قبل درمان گشته و هی فرت وفرت در این سریال ها و فیلم های در پیت ظاهر می شود. جوری سوار ماشین می شود و پشت فرمان گم میشود که آدم ناخوداگاه خنده اش می گیرد. آخر یکی نیست به کارگردان بگوید یک ماشین جمع و جور تر انتخاب می کردی که حداقل بازیگرت در صحنه حضور داشته باشد نه پشت صحنه.

خلاصه از بی حوصلگی هی چپ و راست به ملت گیر می دهیم و ضایعشان می کنیم به امید این که حوصله امان را بیابیم... کاری ندارید ما برویم بمیریم؟؟؟

راستی یاد مهران مدیری و پاورچینش بخیر دلمان برای این خندان تنگ شده . کجاست پیدایش نیست نکند این هم به رحمت ایزدی پیوسته بنگش را در نمی آورند؟؟؟

[ ۱۳۸٩/٢/٤ ] [ ۱۱:٥٥ ‎ب.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب