طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

پست قبلی چند مزیت داشت. این که دیگران فهمیدن دختران شهریوری چقدر ماه هستند!!!!مژه

و این که من هم فهمیدم دیگران در مورد این خصوصیات چه فکر هایی میکنند.

البته چند نفری عنوان کرده بودید که با این خصوصیات دیگه شوهر گیرمون نمیاد و از این حرفا.

به همین خاطر با این که زیاد از این پست های شفاف سازی خوشم نمیاد و بیشتر با این که ملت تو همون توهمات خودشون بمونن حال میکنم ولی لازم دانستم نه به خاطر خودم بلکه به خاطر گل روی شهریوری ها از موضع دفاع بر بیام و شفاف سازی کنم.

برای همین دو سه تا خصوصیت مثبت (البته مثبت از نظر شما وگرنه اون خصوصیات قبلی هم از نظر من مثبت بودن). رو بیان کنم.

1. با ارادت خاصی که نسبت به اناث کشورمون دارم ولی باید اینجا عنوان کنم که دختران شهریوری جزو دسته های پر خواستگار کشور مطرح میشن. چرا؟ چون از نظر زیبایی رتبه های برتر کشور رو دارند. یعنی به طور عامیانه زشت توشون پیدا نمیشه . خیلی دیگه بخوان زشت باشن میتونیم بگیم قیافه معمولی دارند. ولی اکثر نود درصدشون زیبا هستند. این هم به این دلیله که دوران بارداری مادر همزمان میشه با دورانی که انواع و اقسام میوه های بهاری و تابستونی هست. مخصوصا سه  ماه آخر بارداری که شکل گیری پوست بدن هست . (اینو گفتم که بدونید الله بختکی نمیگم دلیل علمی هست برای این قضیه) و خوب همین قضیه باعث میشه که با همه این خصوصیات عاشق سینه چاک زیاد داشته باشن.

2. خصوصیت مثبت دیگه ای که تو شهریوری ها هست. مثبت نگریشون به زندگی هست. همه چیز رو از دید مثبت نگاه میکنن. به توانایی هاشون واقفن و باور دارن خودشون رو . و این که انسان شناسی قوی هستند که میتونن نقطه ضعف طرف مقابل رو سریع در برخورد اول(منظور دیدار اول) به دست بیارن .

3. ساده پوش هستند. البته این معنی رو با هپلی پوش باید جدا کنیم. یکی رو میبینی هزار جور زنگوله به خودش وصل کرده ولی بازم هپلی به نظر میاد ولی شهریوری ها در لباس و پوششون دقت میکنن و در عین ساده پوشی بسیار شسته رفته و اتو زده به نظر میان. اگر این نکته رو با نکته یک وصل کنیم در واقع یک دختر شهریوری همه زیبایی صورت و هیکلش برای خودشه نه لباس های منگوله دار و آرایش های خلیجی!

4. صادق هستند. دروغ نمیگن . ترجیح میدن با یک راستگویی هیچوقت به آرزوهاشون نرسن تا با دروغگویی به خوشبختی کاذب برسن.

5.بازم بگم؟ یعنی به نظرتون اینا کافی نیست که یک دختر شهریوری با همه خصایل سختگیرانه اش نگران ازدواج نباشه؟؟؟؟؟

 

[ ۱۳٩٠/۱٠/٢٢ ] [ ۸:٥٠ ‎ب.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب