طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

دوستان عزیز ,بانوان گرامی و محترم, و ایضا آقایان محترم تر.. در خدمت شما هستیم با آموزش فوتون( جمع مذکر فوت ) کوزه گری در امر آرایشگری. از این جهت که دنیا آخر الزمان گشته و سیل وسایل آرایشی در تنبان آقایان از کیف خانم ها بیشتر است لذا نیایید بگید این پست زنانه است و با ما کاری نیست.. چه بسا موارد ذکر شده برای شما عزیز دل برادر کاربردی تر باشد.

خوب برای اول کار باید مجلسی,عروسی,پارتی(اعمم از گود بایش یا هلو اش) شاید هم امر خیری را در نظر بگیریم. فرض میکنیم یکی از موارد فوق پیش آمده و شما خرسند و خجسته بازار رفته اید و تمام مایملک جیب مبارک را داده اید و همه موادر مورد نیاز برای تبدیل شدن به سوپر استار مجلس مذکور را فراهم کرده اید.

اما همین که وارد خانه میشوید و هر چه لوازم خود را کنکاش میکنید اثری از واکس موی خود نمی یابید. در این موقع اصلا هول نشوید. ابتدا آرامش خود را حفظ میکنید و در کمال خونسری به طرف کابینت بالای گاز یا پایین گاز یا در خود گاز به هر حال هر جایی که روغن مایع را مادر مکرم جاسازی کرده میروید و روغن مایع مخصوص پخت و پز را بر میدارید و میروید جلوی آیینه.. بعد از اتمام کار و آرایش مناسب بر موها مقدار متنابهی از روغن را در دست ماساژ داده و به پهنای باند موهایتان می مالید چنان که به اصطلاح روغن ازش بچکه!!!!. در انتها اگر احساس کردید موهایتان بوی کتلت سوخته گرفته اصلا به عقل نگارنده شک نکنید. کمی از عطر مردانه ی برادر عزیز تر از جان که از قضا وجودش فقط در همین مواقع به درد میخورد را به کف دست میمالید و به موهایتان میکشید.. از هزارتا واکس مو خوشگل تر و براق تر و خوشبو تر میشه لامصب!!!!

مورد دوم برای ژیگولو های موفرفری است یا آنهایی که شنیون کرده اند و تافت شان سر بزنگاه تمام میشود. مواد مورد نیاز : آب یک لیوان ,شکر یا قند  به مقدار دلخواه(بسته به میزان چسبندگی مورد نظر )و کمی هم عطر البته این بار ترجیحا زنانه , موارد فوق را با هم مخلوط نموده و به صورت ضربدری به موهایتان میکشید .. چنان چه از این شیشه شور ها در منزل داشته اید و تمام شده یا تمام نشده (فرقی نمیکند به هر حال خیلی راحت میتوان دور از چشم خانواده در سینک خالی کرد و گفت صبح شیشه هارا با هزار جان کندن شسته ام و شیشه شورمان ته کشیده!!!) از آنها داشتید میتوانید ماده تهیه شده را در آن ریخته و به کلاس کار بیافزایید..

خوب هنر جو های عزیز , آموزش این هفته به پایان رسید . با امید به این که این دو زار  ته مانده ی آبرویتان هم بر باد نرود فی المجلس خداحافظی میکنیم تا بعد....

[ ۱۳٩٠/٦/٢٦ ] [ ٤:٢٠ ‎ب.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب