طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

روز تولدم مصادف شده بود با چهلم آن مرحومه مذکوره در پست های اخیر. لذا در خانه تنها بودم. تنهای تنها با عروسکم....!!!!

فردای آن روز مادر و برادرم که آمدند به شوخی گفتم هی ی ی ی. امسال که دریغ از یک کیک ساده!!! مادرم هی آخی و اوخی کرد.. برادرم هی میگفت نازی الهی بگردم و اینا!!!(آره ارواح عمه ام!!!!)

خلاصه پس فردای اون روز تولد که میشه فردای اون روزی که من به شوخی اون حرف رو زده بودم و در نتیجه میشه همون دیروز!! دیدم مامانه با یک جعبه کیک وارد منزل شد...

با دیدن جعبه و کیک داخلش عرق شرم و خجلت بود که از پیشانی به سمت ستون فقراتمان روانه میشد!!! ناراحت شده بودم  شوخی خودم. شاید به جا نبود. من میدونم مادرم خیلی گرفتاره برای همین هیچ وقت توقع چنین کار هایی رو ازش ندارم. اگر خودش برام میخرید و تولد میگرفت که فبها ولی اگر یادش میرفت یا نمیتونست همیشه مراعات میکردم و هیچی نمیگفتم.. اما این بار این تنها کیکی بود که با عذاب وجدان بریدم و خوردم.

یادآوری:برادره میگه من بلد نیستم واسه خانوما خرید کنم خودت برو یه چیزی بخر ولی از صد تومن بیشتر نشه... بمیرم پسرم این قدر سر به زیر و چشم و گوش بسته میشه آخه؟؟؟؟!!!!!!!!براش نگرانم این میخواد پس فردا زن بگیره چه جوری میخواد بره خرید زنانه؟؟؟

یادآوری: یه چیزی هست یک ماهی تو ذهنم رژه میره ولی یادم میره هی بیام بگم..

قابل توجه همه دوستان عزیز چه خاموش چه روشن چه نیم سوز چه اتصالی کرده...

دلم میخواد در پیش زمینه ذهنیتون شخصیت من شبیه کدوم یکی از این آیکون های پرشین بلاگه.. (خدارو شکر پرشین هیچی نداشته باشه آیکون زیاد داره!!!) همه هم مختارند که هر آیکونی دوست دارند و واقعا من رو شبیه به اون میدونند بگذارند. این در حکم یک امان نامه است. هیچ تنبیه و مجازات و خدای نکرده معرفی نامه ای هم در کار نخواهد بود . با دست باز مختارید.

این عکس کیک میوه ای که مادره خریده بود.. سلیقه اش هم بدک نیستااااا!!!!! یادآوریه یادتون نره خواهشا.

                                             

[ ۱۳٩٠/٦/٢٠ ] [ ٤:٥٢ ‎ب.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب