طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان


1. اکنون که میبینید دو زار  حس طنزمان برگشته و اندکی ترواشات س.بز رنگ خود را از سر گرفته بدین جهت است که نگارنده بعد از چند روز و اندی بالاخره به مستراح دلخواهش رسیده.. بعد از کلی دنگ و فنگ و بنگ! بالاخره این توالت ما گلاب به رویتان البته درست شد و هم اکنون میتوان شهادت داد که این قسمت از خانه از همه جای آن قشنگ تر شده.. گرچه آیینه اش سر به فلک گذاشته و حسرت قد بلند را در دلمان باز هم تازه میکند و سهم ما فقط همان یک چهارم پایینی آن است و بس. درقشنگی اش همان بس که به درد سیزده به در ها و گود بای پارتی های البته غیر مختلط میخورد!!!!

2. و اما نکته دوم در مورد کوچه پس کوچه هاست.. دوستان درست است که هر از گاهی یعنی همان دو هفته یک بار پستی با این عنوان میگذاریم.. و البته درست تر هم هست که این گروه رویه نیمه مذهبی دارد اما همیشه سعیم بر این بوده که این پست ها به درد همگان بخورد و صرفا مخصوص این گروه نباشد و همه از آن مستفیض شوند و حتی الامکان هم رویه طنز گونه وبلاگم رو درش رعایت کردم تا دوستان دیگر آزرده خاطر نشوند.. بماند که مانند نگین درخشانی در تارک این گروه میدرخشم و هیچ کسی در گروه روی دستمان بلند نشده!!(آیکون خودشیفته ی نارسیسم!!!)

3. اصلی هست که انسان در ضمیر ناخودآگاهش همواره در پی تایید دیگران است و دنبال جایگاه خود در نظر دیگران.. (دوستان روانشناس بیان جلو و کمک برسونن اسمش چی میتونه باشه من تخصصم به این جا ها نمیکشه دیگه!!!)

خوب من هم آدمم مثل بقیه( مگر این که سند بیارید و خلافش رو ثابت کنید!!!) یعنی به دنبال محبوبیت خود در گروه بودم.. (همون کوچه ها دیگه) و بگم که در اکثر پست ها یا اولین نفر بودم که برای اکثریت کامنت میگذاشتم و دست مریزاد میگفتم یا جزو اولین نفر ها.. این هفته پاتک زدیم و به غیر از چند نفری که هر بار قبل از ما کامنت گذاشته بودند حضور خودمان را در سایر وبلاگ ها مسجل نکردیم ولو این که پنهانی خوانده باشیمشان...گفتیم ببینیم کسی از ما هم یادی میکنه یا نه,که خوب دقیقا همان افرادی به یادمان افتادند که براشون کامنت گذاشتم.. دارم به درصد محبوبیتم در گروه شک میکنم!!(آیکون کمبود محبت و هیشکی منو دوست نداره!!!)


4. دوستانی که دل پاکی دارید یا فکر میکنید دل پاکی دارید .. حتی اون هایی که به جرات هم اعتراف میکنید دل پاکی ندارید دست به دعا بردارید و این بنده حقیر سراپا تقصیر را دعا بفرمایید بالاخره چند نفر بهتر از یه نفره دیگه یه هو دیدید دعای یکیتون توانست از این سیل نیاز ها راه باز کنه و خودش رو برسونه به خدا.. سه روز است خواب و خوراکم معلوم نیست.. رو به قبله شدم.. از طرفی هم میترسم برم دکتر بگه نمیتونی روزه بگیری و من هم حساااااااااااس!!!  البته این هم از بابت ایمان قوی و قلب مطمئن این ها نیست ها ,نخیر.. از بابت اینه که پول کفاره اش رو ندارم.(از جهت بعد خساستم میگم!!) تازه حوصله ندارم وقتی خوب شدم حساب کنم ببینم هزار  و خورده ای روزه رو دستم باد کرده.. لذا دعا کنید معده امان یاری کند. بدجوردستمان در منگنه مانده..


5. پست بعدی یک بازی هوش خواهد بود...بیشتر میشه گفت تمرکزی بیشتر تا هوش...فعلا که خودم هم تو یکیش موندم این یه دونه هم حل بشه یه سرکاری تپل در خدمتتون هستیم...

یادآوری: گزینه سوم نکته انحرافی داشت انگاری.. بعضی از دوستان رو کامنت هم گذاشتیم انگاری خود وبلاگ ها یاریمون نکردند و کامنت ثبت نکردند.. ای خدااااااااااااا من چقده مظلومم!!!!

[ ۱۳٩٠/٥/٢٤ ] [ ٥:۳۱ ‎ق.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب