طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

رمضان که میشود کار امثال ما طنز نویسان کساد میشود...

نمیتوانیم هیچ تک و پاتکی بزنیم.. هر حرفی میزنیم یا غیبت است و مرده خوری.. یا تهمت است و ..گ...ه خوری.. (بلانسبت شما و بقیه دوستان طنز نویس) و یا دروغ است و پاچه خواری.. و خوب این دسته بندی هم تحقیق و تفحصی است که از جماعت نویسنده و منتقد به دست آمده... و از آن جایی که همه این موارد به نوعی خوردن درشان مشهود است همانا روزه را باطل میکند و انسان را خسر الدنیا و الآخره...

به ناچار مجبوریم به خودمان گیر بدهیم و سر خودمان را شیره بمالیم و کک در تنبان خودمان بیاندازیم و خودمان را دلقک صحنه نماییم..(در راستای پست قبل)

گفتیم ماه رمضان است و ملتی روزه دار معطل سخنوری های ما هستند و چشم انتظار یک کلام مادر عروس دم در وبلاگ نشسته اند لذا کمی منبر رویم و ثوابی برای این دنیا و آن دنیایمان ذخیره نماییم باشد که مور قبول افتد..

الا ایها البلاگیون..ما همانا انسان هایی هستیم که در واقعیت چشم دیدن هم را نداریم. همان هایی هستیم که در صف حلیم و بامیه و زولبیا و نان و آش و میوه گوی سبقت را از می رباییم و سعی میکنیم با سقلمه زدن به پیرمرد ها و نیشگون گرفتن کودکان راه را بر خود هموارتر کنیم ..همان هایی هستیم که خط عابر پیاده برایمان شده مسابقه پلی استیشن و هر که عابر بیشتری را رویش زیر بگیرد ده امتیاز به امتیازاتش اضافه میشود .. چه بسا من با یکی از شما ها گیس و گیس کشی هم راه انداخته باشم و شما خبر ندارید من همانی هستم که مادر و خواهرتان را مستفیض کرده بودم.. شایدم بالعکس...(البته در مقوله دعوا و گیس کشی کسی نمیتواند از ما سبقت بگیرد لذا این درصد احتمال "بالعکس "زیاد نیست)!!!!

اما در فضای سایبر چنان قربان صدقه هم میرویم و آیکون لاو و بوسه و گل و لبخند نثار هم میکنیم که هر که از این در رد شود احساس میکند این همان مدینه فاضله گم شده بوده و چون در فضای سایبر  مخفی شده بود مقا.. مات پیدایش نکرده بودند...

بد نیست این همه عشقولانه .. اما کاش در دنیای واقعیت هم همدیگر را آدم حساب میکردیم....

 

یادآوری مهم: آقا این کامپیوتر ما دمار از روزگارمان در آورده. هر دفعه که خاموشش میکنم معلوم نیست دفعه بعد زنده باشه یا نه.. هر هفته ویندوز عوض میکنم...از دوستان متخصص در امر سخت افزار و نرم افزار و میان افزار تقاضای همفکری و مشورت داریم.. هاردش را کامل فرمت کردیم نشد. هاردش را عوض کردیم نشد.آنتی ویرووس نصب کردیم نشد. نصب نکردیم نشد. بیایید و یاری برسانید و ما را از فلاکت نجات دهید..مشکلش چی می تونه باشه به نظرتون؟؟؟؟

یادآوری دوم: ویندوز 7 عجب خوشگله بابا... کاش زودتر امتحانش میکردم اصلا روح آدم رو جلا میده....

[ ۱۳٩٠/٥/۱٥ ] [ ۱:٢٩ ‎ب.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب