طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

آخیش.. بالاخه اومدیم خونه جدید...

بعد از کلی بدبختی و مصیبت و تنبلی و منگل بازی.. بالاخره طلسم اسباب کشی مون شکسته شد و من با کوله باری از خاطره های از دست داده  با نیش باز به خانه جدید روان شدم.. برای خودم هم عجیب بود که چرا گریه ام نگرفت. اصولا آدم احساساتی هستم واشکم دم مشکمه و با یه پخ میزنم زیر گریه.. ولی از بس این چند  روز اذیت شدم دیگه قید نسوتالژی و رمانتیک بازی رو زدم و پریدم پشت ماشین و یه راست هم اومدم اینجا .. از دیشبم تغییر دیزاین میدم واسه اتاقم.. نتیجه خوبی نداشت این تغییر دکوراسیون.. نتیجه اش از دست دادن میز کامپیوترم بود و در عوض الان روی 4 پایه مانیتور رو گذاشتم و کی برد رو هم دستم گرفتم تا بعد که تصمیم بگیرم یه لپ تاپ بخرم.. (آخه هنوز تصمیم نگرفتمیول)

و الان هم فقط اومدم بگم در این هیری ویری هم خر مخم رو گاز گرفت و با یکی از دوستان مشارکتی یه سایت احداث کردیم و در اوج همکاری من نشستم اینجا میگم لنگش کن و دوست عزیزمون هم دور از جان مانند همان موجود 4 پای زحمتکش دوست داشتنی اجرا میکند.. خدایی بیایید یه کم همکاری را از ما یاد بگیرید. اسطوره ایم در این مقوله!!!!!!!

حالا غرض و مرض از عنوان نمودن این موضوع این است که از علاقه مندان به مشارکت و البته آنهایی که دستی بر طنز و کاریکاتور(این یکی مهم تره البته) دارند .. خواهشمندیم اعلام حضور کنند تا با جان و دل ازشان کار بکشیم و صد البته هم در سایت به عنوان همکار عزیز ازشان عنوان خواهیم نمود..شاید هم یک هو دیدید سهمی از سایت بهشان دادیم. البته این یکی بستگی دارد که آن روز حالمان خوب باشد یا بد!!!!

ولی خوب کار قشنگی میشه.. یعنی کار قشنگی شده . با حضور عزیزان قشنگ تر هم میشه..

[ ۱۳٩٠/٥/٤ ] [ ۱٠:٢۱ ‎ب.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب