طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

نه من عادت دارم مدام بر سر مردم غر بزنم.. نه این وبلاگ جاییه که بخوام غز بزنم.. ملت اومدن بعد از یک روز خسته کننده و گرم بشینن تفریح سالمی کنند و وبی بخوانند و بروند.. حالا هی بیام از درد های بی درمونی بگم که خودم هم از گره گم شده این کلاف سر در گم سر در نمی آورم..

البته بماند که این روش و منش فقط مختص شما خوانندگان عزیز است و تمام این عقده های سر نگشوده را فقط و فقط سر یک نفر خالی میکنم و آن هم کسی نیست به غیر از خدا... این خداست که دائم باید جواب چراهای بی حد مرا بدهد (بماند که هر چه هم جواب بدهد من نمیفهمم) و بعد از آن مادرم است و سیلاب غرغر های من.. و در آخر هم ترکش هایش میخورد به برادرم..

بگذریم...

خوبید ؟ خوشید؟ دماغتون چاقه؟ (آخ که بچه بودم چقدر از این جمله کذایی بدم می آمد.. اصلا آن را توهین تلقی میکردم...)

این روز ها سرمان شلوغ است.. قرار است خانه ای که بیست و اندی سالمان را در آن سپری کردیم وا نهیم و به خانه دیگری برویم. از اسباب کشی متنفرم.. فقط زحمت است..

دل کندن ندارم.. دل رفتن هم ندارم.. تازه دل دلبستن هم ندارم...

یادآوری: دوستان کوچه پس کوچه ها معذرت.. ساعت 12 شب رسیدم خانه و حتی از عنوان هم خبر نداشتم که بخواهم بنویسم.. تازه این عنوان جای بحث و حرف زیاد داشت که من اکنون در شرایطی نیستم که بتوانم تمام موارد را جز به جز و مو به مو کالبد شکافی کنم..(منم که حساااااس!!!!! حتما باید به یک جای قضیه یک گیری بدهم!!!!)لذا فعلا میدان دست بقیه دوستان باشد تا ببینیم چه میشود...

یادآوری2: پرسش و پاسخ 5 در راه است.. اگر آن آدم بدقول هم پاسخ هایش را بفرستد پست را میگذارم(که مگر دستم به همان آدم بد قول نرسد.. پوست سرش را درسته میکنم و از آن به جای پادری استفاده میکنم!!!!!)

[ ۱۳٩٠/٤/٤ ] [ ۳:٠٦ ‎ق.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب