طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

آدم عجیبی است.. خودش هم نمی داند در این دوار زندگی به کدام ترکستانی روان است... یک روز عاشق است روز دیگر فارق..روی قیافه اش شدید حساس است و کافی است بگویی بالای چشمت ابروست.. چه قشرق ها که به پا نمی کند.. خوب بلد است کلمات را کنار هم ردیف کند و طوماری از خزعبلات به خورد ملت دهد و نه خودش بفهمد چه می گوید نه خواننده..

هر پستی که می نویسد یا سرش سی..اسی است یا تهش یا وسطش.. اما مدام میگوید من سی.. اسی نمینویسم.. آدم فرهنگی را چه به سیا.. ست و فلان و بهمان..
به زمین و زمان گیر میدهد.. به عالم و آدم ناسزا میگوید.. نشده تا به حال یک پست به روز کنیم و یک دست مریزاد و خسته نباشید خشک و خالی حواله امان کند که دلمان خوش باشد. مدام غر میزند و از یک جای نوشته ایراد میگیرد. تئوری اش هم این است که خبرنگار است و رسالت خبرنگاری اجازه نمی دهد از چیزی انتقاد نکند( به حق چیزای نشنیده!!!)

 از وبلاگ قبلی اش الاغ های بالدار با او آشنا شدیم و چه شانسی آوردیم که فیلتر شد.. از حجمه وسیع شعرهای موج نو و بعضا مستهجن رهایی یافتیم... چشم بسته باید وارد وبش میشدی بس که بی پروا مینوشت بی حیا!!!

از وقتی فیلی شد سر به راه تر شده و عاقل تر می نویسد.. قرار بود این وبش طنز باشد خیر سرش اما تنها چیزی که درش پیدا نمیشود همین طنز است. نشان به آن نشان که در چند مورد با چشم گریان از در وبش آمده ایم بیرون و به همه جایش لعنت فرستادیم که ای فلان فلان شده بهمانی.. ببین چطور روز ما را خراب کرد ها!!!!

ولی از همه چشم و هم چشمی ها بگذریم بعضا قلم خوبی دارد.. قبل تر ها که بیکار بود و سودای شهرت بر سر داشت داستان های خوبی مینوشت که سرش به تنش می ارزید و میشد به عنوان یک وب قابل عرض اندام نام برد.. اما الان مدام غر میزند..

دنبال آرمان گم شده میگردد..یکی نیست بگوید آخر برادر من آرمان که اسم پسر است .. تو باید دنبال سوسنی پانته آیی چیزی باشی..

به ما میگوید آبجی بزرگه!!! (البته اگر از همه فحش های رکیکی مثل مارمولک ماده و کلم بروکلی و سوسک سیاه و .. بگذریم و کمی خوش بین باشیم که منظوری نداشته!!!)
ما هم به او میگوییم داداش کوچیکه...

پایدار باشی و نوشته هایت مستدام  داداش کوچیکه..

 

یادآوری: اگر خدا بخواهد هر از چند گاهی یک وب را به شیوه خودمان معرفی خواهیم نمود البته با جنبه هایش را...

[ ۱۳٩٠/۳/٢٢ ] [ ۱٠:٥۸ ‎ق.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب