طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

حال دارد بروی نمایشگاه و دست از پا دراز تر برگردی..

حال دارد بروی نمایشگاه و فقط بستنی و ساندویچ و آب بخوری و یه گپ و گفت دوستانه ای هم داشته باشی و در و دیوار ا تماشا کنی و برگردی..

حال دارد بروی نمایشگاه و کرور کرور آدم به تو تنه بزنند و مدام در پی لیست سیاهشان دنبال این کتاب و آن کتاب باشند و تو سرت بالا باشد و سقف منحصر به فرد مصلا را دید بزنی..

حال دارد بروی نمایشگاه و نیشت تا بنا گوش باز باشد و ناگهان یک بنده خدایی با نگاه عاقل اندر سفیهی بزند در برجکت و بگوید خانوم سر راه وایسادی...

آنجاست که در میابی اینجا خبر هایی است..

خلاصه این که محض خالی نبودن عریضه رفتیم نمایشگاه.. نه این که کتاب نخواهیم.. چرا میخواستیم اما نمی دانستیم کدام کتاب از کدام نشر درمان دردمان است..

و در آخر باید گفت لذتی بردیم از وول خوردن بین این همه آدمی که برای کتاب خریدن آمده اند که کتابخانه شیکشان را با جلد های زرین کتاب ها با اسم های قلمبه سلمبه تزئین کنند.. به هر حال هرچه باشد جو , جو فرهنگ است و ادب و هنر...

 

یادآوری: در راستای هکر محترمی که آی دی ما را هک کرده بود و مطالب مستهجن برای دوستان میفرستاد عرض شود که آی دی مان را عوض کردیم ولی از بس خجسته تشریف داریم تمام آی دی دوستان را فراموش کرده لذا خواهشمند است دوستان مسنجری در صورت تمایل آی دی شان را بنویسند تا دوباره اددشان کنیم..

                                                               با تشکر ... اسپرسوی تنبل!!!!!!!!

 

[ ۱۳٩٠/٢/٢۱ ] [ ۱:۳۸ ‎ب.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب