طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

به اطراف خود که بنگریم و کمی دقت عمل به خرج دهیم می بینیم که خدا جانمان معرفت به خرج داده و چپ و راست نعمت ها بیشمارش را در چشممان فرو نموده است.. حال این جا نقل نعمت های خدا نیست.. مقصود یک نعمت خاص است که هر چه می کنیم از شکر نعمتش بر نمی آییم و مدام دست به آسمان هستیم, و آن نعمت همراه است.. همراه نه از آن همراه های از جنس گوشت و پوست و خون و یک چیز های دیگر که بعضا مخل آسایش هم می شود!! نه از آن همراه هایی که مدام باید نازش را بخری و عشوه خرکی هایش را به نیش بکشی و فرت و فرت هم کادو بخری و باز هم در احوالات یارت توفیری ایجاد نشود..

همراه منظور این تلفن همراه است.. همراهی که نه نان میخواهد و نه آب و نه کادو..درست است که گاهی او نیز دچار بیماری کمبود محبت می گردد و عشوه خرکی می آید..اما این عشوه از آن عشوه های حال به هم زن استفراغ آور نیست .. با تمام جان و دلت  نازش را می خری و نوازش می کنی.. بوسه های عاشقانه ات از ته دل است و به قول دوستان افلاطونی.. نه از روی هوس..

نعمتی است که شکرش و کفرش با هم نعمتت را افزون می کند.. حال به صورت اهدای جوایز یا به صورت افزایش تصاعدی قبض تلفن.

در راستای همین فقره ناز خریدن به کار های محیر العقولی متوسل شده ایم.. گاه سر سفره شام .. گاه هنگام ظرف شستن.. گاه در ظلمات شب و در گوشه ای تاریک!!!!.. گاه در حمام و با مو های کفی و چشم سوزان و اشک روان.. اخیرا هم که مجبور شدیم ناز این موجود خواستنی را در مستراح هنگام قضای حاجت بکشیم ... بلی روزگاری ننگ خود می دانستیم و عهد کرده بودیم اگر روزی به این حد از حقارت دست یافتیم که در مستراح مجبور شویم جواب اس ام اس یا زنگ همراهان را بدهیم در دم تلفن را در چاله انداخته و سیفون را رویش بکشیم.. اما از آن جایی که بشر قابل تغییر است.. ما نیز دست تغییر را از پشت بسته ایم و به درجه رفیع دگر زیستی نایل شده ایم.. به سان قورباغه ای آب زی به ناگه خشک زی شده ایم و ککمان هم نگزید از انجام این عمل شنیع(مستراح را عرض میکنیم).. باری این ناز خریدن را ترجیح می دهیم به ناز خریدن های بی حاصل .. حداقل جوابمان را میدهد این همراه بی شیله پیله...

 

یادآوری: به ۴ بانو با سر نترس و دلی شجاع و طنزی وافر احتیاج داریم جهت امر پرسش و پاسخ ۴.. آن هایی که فکر می کنند تاب سوال های فیل کش ما را دارند دست بالا کنند البته به صورت خصوصی... اگر خودتان نیایید جلو خودمان به زور می آوریمتان جلو ها.. پس کمی شجاعت به خرج دهید..

[ ۱۳۸٩/۱٢/۱٦ ] [ ۱٢:٥۳ ‎ب.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب