طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

دنیای مجازی را دوست داریم.. این سر و کله زدن ها برای آمار را بالا تر بردن دوست داریم.. این پاچه خواری های بی حد و حصر را دوست داریم.. این قربان صدقه رفتن های خرکی را دوست داریم.. این صله رحم های مجازی را دوست داریم... این تو بیا و من بیا وبه من سر بزن و لینکم کن ها را دوست داریم.. این سر و دست شکستن برای وبلاگ های پر بازدید را دوست داریم.. این خزعبل گویی ها و چرت و پرت نویسی ها را دوست داریم..

اصلا می دانید چیست؟ حال می کنیم یک ملت سر کار می روند با این نوشته های ما.. و همچنین برعکس حال میکنیم که سر کار می رویم با این نوشته های دیگران..

حال می کنیم وقتی قربان صدقه امان می روند و ماهم بالطبع قربان صدقه اشان میرویم.. حالا ممکن است تو خیابان هم یک بار بر حسب تصادف هم را دیده باشیم و خبر هم نداشته باشیم این همان فلانیه مجازی می باشد و در یک بر خورد کوچک هر چه فحش در انبار اطلاعات عمومی امان تلنبار شده باشد را به حلق همدیگر روانه کنیم ها.. ولی در این دنیای مجازی می آییم و دو تا بوس گوشه لپ همدیگر  روانه می کنیم و اصلا هم نمی دانیم ممکن است دشمن خونی هم باشیم...

حال می کنیم وقتی می بینیم این هایی که می آیند و می روند هر کدام از یک قشر خاص و یک طبقه خاص اجتماعی هستند که ممکن است در واقعیت سایه هم را هم با تیر بزنند ولی این جا فارق از هر گونه نقاب و این وری و اون وری بودن نشسته ایم دور همیم و خوشیم و باهم می خندیم نه به هم..

حال می کنیم وقتی می رویم قسمت نظراتمان را می خوانیم و میبینیم امروز مثلا دو نفر بیشتر از دیروز حال ما را پرسیده اند و این یعنی این که دو نفر به جمع مان اضافه شده است.. حال می کنیم وقتی یک وبلاگ جدید و کاملا ناشناس می رویم و با هزار ترس از نشناختن طرف مقابل یک جفتکی می اندازیم و می نشینیم به انتظار تا ببینیم طرف چه جوابی می دهد و اگر جوابش قابل قبول بود این بیا  و برو ها ادامه دارد و معلوم می شود که خصوصیات روحی ما به هم خورده است.. تازه خبر ندارید بیشتر حال می کنیم که طرف مقابل که هیچ شناختی از ما ندارد ناراحت شده است و خونش به جوش آمده است و رگ گردنش شده این هوا.. که چی ؟ تو به ما توهین کردی.. آن وقتی است که دیگر رهایش نمی کنیم آنقدر می چزانیمش که بشود همان قضیه نقاله هه..

خلاصه ما اینیم دیگر.. یک دیوانه زنجیری که از قضا تیمارستان چی ها فرصت نکرده اند استعدادش را کشف کنند و بیایند حتی آن زنجیر را به پایش بزنند که وقتی جفتک چهار گوش راه انداختیم بهمان بگویند زنجیر پاره کرده است...

امروز تولد وبلاگ ماست.. و البته صدمین پست وبلاگ.. حالا فکر نکنید این دو تا الله بختکی با هم جور شده اند ها.. کلی زحمت کشیدیم و فسفر سوزاندیم و حساب کردیم که هر چند وقت یک بار آپ کنیم ممکن است این دو با هم تلاقی کنند که یک سره برای هر دو یک پست خز و خیل بگذاریم و تمام شود شرش...

البته این پست صدم را به یک نفر همیشه تقدیم می کنند .. قبلش بگوییم که از افرادی که در اولین پست ها برایمان کامنت گذاشتند و همراهمان شدند به غیر از یک نفر کسی نمانده که تا الان هم همراهمان باشد.. بس که اخلاقمان تند است!!!

بله او کسی نیست جز همین امیر علی خودمان.. از اولین پست هایمان همراهمان بوده تا الان.. و می شود گفت همه پست هایمان را خوانده و نظر گذاشته .. از همین جا بهش تبریک می گوییم به خاطر این همه صبر و تحمل کردن ذات شرور ما..

لذا پست صدممان تقدیم به امیر علی..

راستش قرار بود امیر علی سه پست برتر این وبلاگ را انتخاب کند و ما هم برای شما بگذاریم.. اما همان طور که می بینید فیلی کامنتهایمان جایش را خیس کرده.. 

و باز هم راستش را بخواهید امروز کلی برای این تولد نقشه داشتیم و این ها.. ولی این فیل بازی ها کلی از دل و دماغ انداختمان و چنان ناراحتمان نمود که اعصاب نگذاشته بود و می  خواستیم در طرفه العینی وبلاگ را بای همیشه ترک کنیم و خداحافظی کنیم از این جا و برویم جای جدید.. اما هنوز خانه جدیدمان آماده نشده ..دلمان هم برای اسباب کشی هنوز آماده نشده..

یادآوری:ما وقتی میرویم لب دریا آفتابه امان را هم با خود میبریم.. اما این بار یادمان رفته است انگار!!!!

یادآوری: یک نیمچه وبلاگ داریم برای دل خودمان که یک ماهی می شود در آن می نویسیم.. دوست داشتیم ناشناس بماند.. اما انگار نمی شود..

اگر حرفی دارید و مثلا میخواهید بهمان کادو بدهید و این ها بروید در نخوانده های دلم

روی دوم سکه ماست این جا..

پی نوشت مهم: امیر علی طی یک عملیات جانگولر موفق شد بالاخره سه پست خوب رو معرفی کنه و به ما برسونه.. پیشنهاد می کنم برید بخونید:

١) پرسش و پاسخ ٣

٢)سوسک

٣) تصویر سازی

(آقا جان با عرض معذرت ما چشامون آلبالو گیلاس چیده بود اولین گزینه ی امیر علی رو تحریف کرده بودیم ناخودآگاه.. ایشان منظورشان پرسش و پاسخ ٣ بود.. همونی که خودشون هم درش در افشانی نمودند)

[ ۱۳۸٩/۱۱/۱٢ ] [ ٤:۱٧ ‎ب.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب