طنز تلخ , قهوه اسپرسو!
قالب وبلاگ
آخرين مطالب
لینک دوستان

هوا آفتابی است.. آلودگی هوا را به ضرب و زور چماق و القای مصنوعی هوا و این ها از بین برده ایم..(خدایی در لقاح دادن همه چیز استادیم ما!!!!) درختان بی برگ و لخت همچین عرض اندام می کنند برایمان که انگار این جا لوس آنجلس است بی حیا ها!!

همچین نمور نمور پیاده روی میکنیم.. به آسمان نگاه میکنیم خورشید بهمان چشمک میزند.. ای بابا همه هیز شده اند در این دوره زمانه.. حتی آفتاب ها!!!

دلمان قنج میزند وقتی بچه ای را بستنی به دست میبینیم که در این سرما با آن که آب دماغش با بستنی قاطی شده ولی باز هم از این طعم شور و شیرین لذت میبرد..

کاش کمی وسواسی نبودیم و میرفتیم به زور از دستش بستنی را میقاپیدیم و ناخنکی به آن طعم شور و شیرین میزدیم ببینیم چه حالی دارد!!!

خلاصه خواستیم بگوییم همچین حالمان خوب است.. البته در این که ما بیاییم و این جا انرژی مثبت بفرستیم و ملت را سر ذوق بیاوریم کمی شک کنید.. خوب که فکر کنید کرم وجودی این پست دستتان می آید.. بلی .. در این اوضاع شیر تو شیر یارانه ها که همه حالتان گرفته است و درب و داغان در فکر یک لقمه نان هستید که با بنزین بزنید تو رگ!! در این اوضاع قمر در عقرب حساب رسی به پول ها و بانک ها و هی غصه خوردن این که الان باید با شمع سر کنیم که پول برق خدا تومن خواهد شد.. در این گیر و واگیر که نمی دانید از کدام سوراخ در بروید و از این وضع خودتان را خلاصی دهید.. در این وقتی که دلتان می خواهد پاچه یک نفر را بگیرید و و استعداد نهفته کشتار تان به بهترین وجه بروز داده.. خلاصه در همه این وضع ها خواستیم بیاییم و حالتان را بیشتر بگیریم. و به اصطلاح روی مختان اسکی برویم.. خیلی حال دارد به جان شما.. مثل این می ماند که یک نفر در غم و آه و فغان باشد هی بروی و هی جوک بگویی و هی الکی بخندی.. یا یک نفر عصبانی است در حد بوفالو.. بعد تو بروی و هی چوب در دماغش بکنی..!!!

کلا آدم کرمویی هستیم ما!!!!

 

[ ۱۳۸٩/٩/٢٩ ] [ ٦:٠٠ ‎ب.ظ ] [ ریحانه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
امکانات وب